Gazlı ve Haşlamalı Tip Simit Sulama, Susamlama ve Pekmezleme Makinesi

Item Name

Gazlı ve Haşlamalı Tip Simit Sulama, Susamlama ve Pekmezleme Makinesi

D İ K K A T !

Bu makineler …………….     :  

A -  24.06.2008  tarih ve TR 200804531-Y
B -  19.03.2009  tarih ve 200803598  nolu                                                   

                                     Numaraları ile patentli olup, SİSTEM ve TASARIM I konusunda KOPYALAYAN ve KOPYALATANLAR hakkında Uluslararası Patent ve Türk Patent hakları korunması kanunu ile, Uluslararası Ticaret ve Türk Ticaret Kanunu  hükümlerince gereken yasal işlemler uygulanır.

GENEL ÖZELLİKLER

1-Makinenin ısıtma gurubu Gaz sistemlidir. Gaz çalışma ve kontrol Ünitesi Elektronik ekrandan kontrollü ve Elektronik kontrol etme sistemlidir.  Emniyet Sistemde gazın yanıp yanmadığını elektronik olarak okur, algılar, yanıp yanmadığını kontrol eder. Yanmadı ise sistem otomatik olarak gazı keser. Elektronik ekranda arıza çeşidini göstermektedir. Sistemin gelişmiş Güvenliği sağlayan teknik özellikleri bulunmaktadır.    
2-Makinede, Çalışan insanı ve makinayı korumak için gerekli olan Emniyet ve koruma sistemleri mevcuttur.
3- Makine ana ekran bölümünden, pişme derecesi,  pişme zamanı gibi ayarları bu bölümden yapılmaktadır.
4-Fırın Gaz Sisteminde, Sistem alttan direk alev ile ısıtmalıdır. Makine sistemine Buhar ve Karbonmonoksit çıkışı olduğundan, bunları imalattan atmak için baca sistemi gerekmektedir.  
5-Makinenin tüm Gaz sistemi CE standartlarında,  tasarlanıp üretilmektedir.
6-Simit üretimleri ülkeler hatta şehirlere göre bile değişiklik göstermektedir.  Makinelerde sağlıklı düzgün üretim yapabilmek için, ürünün özelliğine göre tasarımı yapılan makineyi seçmek gerekmektedir.
7-Makinada Montaj, bakım, Temizlik ve kullanım kolaylığı vardır.
8- Makine gıdaya uygun tasarlanmış olup, ürüne temas eden yüzeyleri ve tel bantları paslanmaz, hareket aksamları imalat çeliğinden imal edilmiştir.

Makinenin Ölçüsü Uzunluk: 2800mm - En: 1200mm - Yükseklik: 2300mm
Gaz Tüketimi 2-4 m3
Elektrik Tüketimi 1.1 kw
Ürünler Ankara Simidi, Çıtır Tarz Simit, Kandil Simidi, Rus Simidi, Romen Simidi, Yunan Simidi, Cezayir simidi, İstanbul Tarzı Simit, Makedon Simidi, Rize Simidi, Polonya Simidi, İsrail tarzı, Ürdün tarzı, Donuk Tarz Simit,Mayalı Donat, Bagel , Donuk simit tipleri, Beyaz halka, Portakallı halka, çay gevreği, Pastane simidi gibi ürünleri üretebilmektedir.

Ürünler

Vidyo