Devirdaimli Tip Simit Sulama, Susamlama ve Pekmezleme Makinesi

Item Name

Devirdaimli Tip Simit Sulama, Susamlama ve Pekmezleme Makinesi

D İ K K A T !

Bu makineler …………….     :  

A -  24.06.2008  tarih ve TR 200804531-Y
B -  19.03.2009  tarih ve 200803598  nolu                                                   

                                     Numaraları ile patentli olup, SİSTEM ve TASARIM I konusunda KOPYALAYAN ve KOPYALATANLAR hakkında Uluslararası Patent ve Türk Patent hakları korunması kanunu ile, Uluslararası Ticaret ve Türk Ticaret Kanunu  hükümlerince gereken yasal işlemler uygulanır.

GENEL ÖZELLİKLER

1- İsteğe ve modele göre sistem hızlı - yavaş olarak  çalışabilmekte  ayarlayabilmektedir.
2- Makine sisteminde simidin üzerine almayan su veya pekmez otomatik olarak alt hazneye iner oradan sistem otomatik olarak tekrar yukarıya kendisi aktararak sistemin otomatik dolaşımlı çalışmasını sağlamaktadır.
3- Ayarlayabilme sistemi sayesinde suyu - pekmezi az veya çok üstüne dökebilme özelliğindedir.
4- Değişik ürünlere göre istendiği takdirde, ürünün alt - üst veya sadece üst olarak pekmezleme veya sulama sistemlidir.
5- Bu makine özellikle  Kandil Simidi ve Pasta Simidi v.s. tarzdaki   ürünler için  özel tasarımı yapılmıştır.
6-Simit üretimleri ülkeler hatta şehirlere göre bile değişiklik göstermektedir.  Makinelerde sağlıklı düzgün üretim yapabilmek için, ürünün özelliğine göre tasarımı yapılan makineyi seçmek gerekmektedir.
7- Montaj, bakım, Temizlik ve kullanım kolaylığı vardır.
8- Makine gıdaya uygun tasarlanmış olup, ürüne temas eden yüzeyleri ve tel bantları paslanmaz, hareket aksamları imalat çeliğinden imal edilmiştir.

Makinenin Ölçüleri Uzunluk: 2700mm - En: 1000mm - Yükseklik: 1350mm
Elektrik Tüketimi 1.5 kw
Ürünler Ankara Simidi, Çıtır Tarz Simit, Kandil Simidi, Rus Simidi, Romen Simidi, Yunan Simidi, Cezayir simidi, İstanbul Tarzı Simit, Makedon Simidi, Rize Simidi, Polonya Simidi, İsrail tarzı, Ürdün tarzı, Donuk Tarz Simit,Mayalı Donat, Bagel , Donuk simit tipleri, Beyaz halka, Portakallı halka, çay gevreği, Pastane simidi gibi ürünleri üretebilmektedir.

Ürünler

Vidyo