Daldırmalı Tip Simit Sulama, Susamlama ve Pekmezleme Makinesi

Item Name

Daldırmalı Tip Simit Sulama, Susamlama ve Pekmezleme Makinesi

D İ K K A T !

Bu makineler …………….     :  

A -  24.06.2008  tarih ve TR 200804531-Y
B -  19.03.2009  tarih ve 200803598  nolu                                                   

                                     Numaraları ile patentli olup, SİSTEM ve TASARIM I konusunda KOPYALAYAN ve KOPYALATANLAR hakkında Uluslararası Patent ve Türk Patent hakları korunması kanunu ile, Uluslararası Ticaret ve Türk Ticaret Kanunu  hükümlerince gereken yasal işlemler uygulanır.

.

GENEL ÖZELLİKLERİ

1- İsteğe ve modele göre hızlı - yavaş sistemi ile üretim ve bant hızını ayarlayabilme özelliklidir.
2-Daldırmalı tip Makinede üretilen simit hamuru makinedeki su veya pekmeze otomatik olarak dalıp tekrar yukarıya çıkmaktadır.
3-Su veya pekmezden dalıp çıkan simit hamuru otomatik olarak susam havuzuna gelmekte ve burada isteğe göre el ile susamlanmaktadır. Sistem bu şekilde otomatik dolaşımlı olarak çalışması sağlanmaktadır.
4- Sistem olarak bu tarz makineler Ankara, İstanbul tarzı simit üretimleri için, Daldırmalı tip, soğuk  pekmezleme ve sulama sistemi  kullanılmaktadır.
5- Kazan simidi, çıtır simit gibi ürünlere özel ısı ve zaman kontrollü, pekmezleme ve susamlama hattı gerekmekte olup , ürüne ve isteğe göre özel  başka makine tasarımı yapılmaktadır.
6- Montaj, bakım, Temizlik ve kullanım kolaylığı vardır.
7- Makine gıdaya uygun tasarlanmış olup, ürüne temas eden yüzeyleri ve tel bantları  paslanmaz, hareket aksamları imalat çeliğinden imal edilmiştir.

Makinenin Ölçüleri Uzunluk: 2700mm - En: 1000mm - Yükseklik: 950mm
Elektrik Tüketimi 0.37 kw
Ürünler Ankara Simidi, Çıtır Tarz Simit, Kandil Simidi, Rus Simidi, Romen Simidi, Yunan Simidi, Cezayir simidi, İstanbul Tarzı Simit, Makedon Simidi, Rize Simidi, Polonya Simidi, İsrail tarzı, Ürdün tarzı, Donuk Tarz Simit,Mayalı Donat, Bagel , Donuk simit tipleri, Beyaz halka, Portakallı halka, çay gevreği, Pastane simidi gibi ürünleri üretebilmektedir.

Ürünler

Vidyo