Dönerli Gazlı Fırın

Item Name

Dönerli Gazlı Fırın

1- Fırının Üst kısmı Ateş tuğlası ile kaplı olup, alt pişirme taşları KORDİERİT TİPİ taş ( 1200 santigrat dereceye dayanıklı), PASLANMAZ SAC veya METAL Dökümdür.

2- Sistem Elektronik ekranlı olup, alt ve üst ısı ayarları pişirilecek ürüne göre derece ayarı yapılabilir.

3- Pişme süresi 1 ile 3 dakika arasında lavaş, Yufka, lahmacun, pizza, pide, simit v.s ürünleri pişirmek için elektronik olarak hızı ayarlanabilir

4- Fırın seyyar tekerlekli olup sökülmeden istenilen yere götürülebilir, Fırın tipine ve uzunluğuna göre Takribi ağırlığı 1600-2700 kg. arasındadır

5- Fırının Isı sistemi 400-450 santigrat dereceye kadar çıkıp devamlı çalışabilmektedir.

6- Gaz çalışma ve kontrol Ünitesi Elektronik ekrandan kontrollu ve Elektronik kontrol etme Sistemlidir. Emniyet Sistemde gazın yanıp yanmadığını elektronik olarak okur, algılar, yanıp yanmadığını kontrol eder. Yanmadı ise sistem otomatik olarak gazı keser. Elektronik ekranda arıza çeşidini göstermektedir. Sistemin gelişmiş Güvenliği sağlayan teknik özellikleri bulunmaktadır.

7- Alt ve Üst yanıcı brülörleri, Hava-Gaz ayarlı yüksek ısıya dayanıklı özel tip brülör sistemlerine sahiptir.

8- Fırın Sistemi tek katlı olup, Sistem alttan ve üstten direk alev ile ısıtmalıdır. Direk alev ile ısıtmalı olduğu halde, Bacadaki KARBONMONOKSİT çıkışı (140-200 ppm.) Dünya standartlarının çok altındadır. Karbonmonoksit çıkışı az olduğundan dolayı, makineler her yerde normal havalandırma bölümüne bağlanarak, Baca olmayan yerlerde kullanılma imkanı da bulunmaktadır.

9- Fırın sistemlerinde, Doğalgaz, L.P.G. , Dökme gaz , Tüp gibi gazlar kullanılmaktadır.

10- Tüm sistem CE standartlarında, Sertifikalı, Onaylı olarak tasarlanıp üretilmektedir.

 

Makine Ölçüleri Uzunluk: 1700mm - En: 1950mm - Yükseklik: 2000mm
Elektrik Tüketimi 2 kw
Gaz Tüketimi 2.5 - 3 m3
Ürünler Lavaş

Ürünler

Client Name
Client Name

Vidyo