Galeta - Grisini Makinesi Sulama Ve Susamlamalı

Item Name

Galeta - Grisini Makinesi Sulama Ve Susamlamalı

GENEL ÖZELLİKLER

1- Makine Modeline ve üretilen ürünün kalınlık ayarına göre makine sistemleri 150 - -300 kg/saat kapasitelidir.
2- Makinede otomatik olarak SULAMA ve SUSAMLAMA sistemi vardır. Sistemde hamur otomatik olarak işlenip, sulanıp, susamlanarak otomatik olarak tavaya dizilmektedir.
2- Makine sistemlerinde isteğe bağlı olarak hamuru kesme işlemi, Giyotin kesmeli veya döner bıçak sistemi ile ürünü, tava ebadının belirli katlarında, istenilen uzunlukta kesme sistemleri kullanılmaktadır.
3- Makinelerde Tava ölçüleri,  modele ve seçilen tava ölçüsüne göre 40X60 cm - 40X80 cm veya 45x74 cm. gibi seçilen tava ebatlarında isteğe göre hazırlanmaktadır.
4- Makine teknolojisinden dolayı, Giyotin Kesme veya Döner disket bıçak sistemli Hamur kesmede, ürünün boylarının devamlı standart şekilde kesebilme özelliği vardır.
5- Değiştirilebilir disket kafa sayesinde değişik kalınlıklarda Galeta-Grisini gibi ürünleri çekme özelliğine sahiptir.
6- Otomatik tava çekme sistemlidir.
7- Montaj, bakım ve kullanım kolaylığı sahiptir.
8-Makine sistemi elektronik ekrandan kontrol edilmektedir. Çalışma sistemi gerektirdiğinde hızlı-yavaş ayarlayabilme özelliği vardır.
9- Makine üretiminde, ürüne temas eden yüzeyler paslanmaz, hareket aksamları çelik malzemelerden, bant sistemleri ile birlikte gıdaya uygun olacak şekilde imal edilmektedir.
10- Makine teknolojisinin yanında, ürünleri üretebilmesi için üretim teknolojisi ve formülasyon destekleri verilmektedir. Makinede     Sade, Kepekli, Susamlı, Baharatlı, Layt, Diyet, Acılı, Anasonlu, Tahıllı, Ayçekirdekli, Haşaşlı,  gibi ürünler üretilebilmektedir.
11- Gelişmiş sistemin getirdiği üstünlük ve kolaylıktan dolayı makinede daha yumuşak hamurları işleme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, imalat safhasında daha kısa zamanda üretim yapılmakta, pişmiş ürünün içyapısı istenir ise daha geniş ve homojen olabilmektedir.

Makinenin Ölçüleri Uzunluk: 4500mm - En: 900mm - Yükseklik: 1500mm
Elektrik Tüketimi 6.5 kw
Ürünler Galeta, Grisini, Gevrek

Ürünler

Vidyo