Biskuvit, Kurabiye ve Müffin Kek Makinesi

Item Name

Biskuvit, Kurabiye ve Müffin Kek Makinesi

GENEL ÖZELLİKLER

1- Makineler üretilecek ürün, istenilen şekil ve düyü kalınlık ayarlarına göre 100- 200 kg/saat arasında yaş hamur işleyebilme kapasitelidir.
2- Üretilen modellere göre makinelerde:  

34 cm. tava eninde çalışan makine 100 kg/saat kapasiteli,   
36 cm. tava eninde çalışan makine 120 kg/saat kapasiteli,
40 cm. tava eninde çalışan makine 140 kg/saat kapasiteli,
45 cm. tava eninde çalışan makine 150 kg/saat kapasiteli,
60 cm. tava eninde çalışan makine 200 kg/saat kapasiteli
3- Kızaklı değiştirilebilir şekil verme kalıpları sayesinde, her türlü pastacılıkta kullanılan şekil verme düyü kalıplarını takabilme özelliği vardır.
4- Değiştirilebilir kafa sayesinde değişik kalınlıklarda dökme kuru pasta, (Landeşe–Estron tip ) acı badem, koko, beze, ekler, şekerpare, tatlı kuru pasta ve Un kurabiyesi ile dökme tip tuzlu kuru pasta ( formülasyonu tarafımızdan verilmektedir ) ürünleri dökebilme özelliği bulunmaktadır.
5- İstenilen modele göre makineler En:34-36-40 -45- 60 cm, Boy:50-100 cm arası ebattaki tüm tava ölçülerinde çalışabilmektedir. ( Tava sistemi, tavanın uçları açık olarak kullanılmaktadır )
6- Dış yüzeyleri ve ürüne temasa eden yerleri paslanmaz çelik ve hareket aksamları çelik malzemelerden imal edilmiştir.
7- Makinenin konveyörü inip-kalkma sistemlidir. Ürüne göre tava yüksekliği ile hamur dökme mesafesini ayarlayabilme özelliği bulunmaktadır.
9- Sistem olarak makine elektronik tasarlanmıştır. Elektronik ekrandan dökülen ürünün, hacim (büyüklük veya küçüklük) ayarlama imkanı bulunmaktadır.
10- İstenildiğinde ayarı elektronik ekrandan değiştirilerek, yuvarlak veya uzun şekilli ürünleri dökebilmektedir.
11- Sökülüp takılabilir ürün dökme kafası sayesinde hamur ile temas eden yerleri söküp temizleyebilme, montaj, bakım ve kullanım kolaylığına sahiptir.
12- Makinede, üretilmesi düşünülen ürünleri üretebilmeleri için, dokuz adet ürün çekme kalıbı, makine ile birlikte standart verilmektedir.
13- Makinenin hareket sistemi Mekanik olarak tasarlanmaktadır. Hareket sisteminde veya diğer herhangi bir yerinde HAVALI PİNOMATİK SİSTEMLER kullanılmamaktadır.

Makinenin Ölçüleri Uzunluk: 1860mm - En: 1060mm - Yükseklik: 1360mm
Elektrik Tüketimi 4 kw
Ürünler Kurabiye - Kuru Pasta - Müffin kek

Ürünler

Vidyo